Улянівський заклад дошкільної освіти«Берізка» Попельнастівської сільської ради

Наші досягнення

Колектив Улянівського ЗДО «Берізка» працює злагоджено. Для дітей створені сучасні умови.  Заклад дошкільної освіти  є комунальним закладом, тому матеріальне та фінансове забезпечення гарантує  бюджет  Попельнастівської сільської ради. Завдяки активній діяльності , матеріально-технічна база дитячого садка значно покращилась. Наш заклад користується запитом серед батьків, колектив може і хоче працювати, тому ми ставимо перед собою  нові завдання.  Розвиток закладу освіти можливий тільки за умов засвоєння нововведень та бачення власної перспективи розвитку.  Головним є те, що Улянівський ЗДО "Берізка" прагне бути тим місцем, де діти завжди можуть фізично розвиватись, зміцнювати здоров’я, реалізовувати свої здібності, товаришувати, весело і щасливо жити.  Разом з тим слід відзначити, що продовжує бути актуальне питання   розвиток професійної компетентності педагогічних працівників  та взаємодія суспільного та родинного виховання.